flaga z godlem rzeczypospolitej polskiej   flaga-unii-europejskiej   Multi Sport

 

Menu

      logo-szkoly-ok

Losy absolwentów

Wielu absolwentów naszej szkoły to osoby uznane i szanowane zarówno w środowisku lokalnym jak i globalnym.

Należą do nich między innymi:

  • Paweł Cieślar – ambasador RP w Szwecji

  • generał Adam Pilch, który zginął w katastrofie smoleńskiej,

  • dr Natalia Cieślar (adiunkt na UŚ w Katowicach), dr Janusz Cieślar (adiunkt na AGH),

  • lekarze: Bożena Cieślar, Marcin Kalus,

  • prawnicy: Daria Kalus, Dorota Szawara (prokurator),

  • utalentowani sportowcy, którzy są przedstawicielami kadry narodowej, bądź też zdobywali liczne nagrody w zawodach sportowych na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym: Józef Kocjan, Jan Kawulok (olimpijczycy), Rafał Śliż, Łukasz Podżorski, Dorota Pilch, Aleksandra Pilch, Joanna Pilch, Marcelina Strządała

  • utalentowani muzycy, zdobywający liczne nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach muzycznych: Łukasz Pilch – gitarzysta „Budki Suflera”, Maciej Rosenberg skrzypce - „Golec uOrkiestra”, Adam Pilch, Jakub Cieślar, Filip Król, Tymoteusz Cieślar, Szymon Staniek, Lidia Barczuk, Alicja Staniek.

  • doktoranci np. Adam Pilch (AGH), Bogusława Niemiec (UJ)

  • nauczyciele: dyrektor miejscowej szkoły Grażyna Staniek, Ferdynand Pustówka

Go to top