flaga z godlem rzeczypospolitej polskiej   flaga-unii-europejskiej   Multi Sport

 

Menu

      logo-szkoly-ok

HomeAkcjeAkcje ProfilaktyczneKolorowo i zdrowo w Malince - Dzień Zdrowia-

Kolorowo i zdrowo w Malince - Dzień Zdrowia-

16 czerwca odbył się w ZS-P 2. Dzień Zdrowia. Pierwsza część programu polegała na odwiedzaniu przez uczniów poszczególnych klas „stacji” – w każdej sali lekcyjnej nauczyciele zorganizowali 15-minutowe różnorodne zajęcia związane z promocją zdrowia, takie jak: układanie wierszy, prezentacja na temat dbania o zdrowie w dawnych czasach, nauka tańców i piosenki, wykonanie kolażu „Dbamy o zdrowie”. W drugiej części dzieci z przedszkola oraz uczniowie prezentowali swoje nowo zdobyte umiejętności i wytwory podczas akademii w sali gimnastycznej. Trzecią część stanowiła degustacja wyśmienitych potraw przygotowanych przez uczniów, ich rodziców oraz pracowników szkoły. Gościem spotkania był sekretarz Miasta Wisły p. Jan Cieślar.

Go to top