flaga z godlem rzeczypospolitej polskiej   flaga-unii-europejskiej   Multi Sport

 

Menu

      logo-szkoly-ok

HomeZawody sportoweDługa zima w Malince

Długa zima w Malince

Ze względu na sprzyjające warunki atmosferyczne, piękną zimę, mogliśmy w tym roku ponownie zorganizować w ZSP2 w Malince biegi narciarskie oraz Szkolne Zimowe Zawody Sportowe w zjazdach - slalom gigant.

Konkurencje biegowe odbyły się dnia 09.02.2017r. na Niemculi. Brali w nich udział uczniowie z klas 4-6. Maluchy zaś gorąco kibicowały starszym kolegom.

Natomiast konkurencje zjazdowe udało się zorganizować 03.03.2017r. Kolejny raz, dzięki uprzejmości właścicieli wyciągu Klepki oraz Szkółce Narciarskiej Jar- ski, w zjazdach brali udział prawie wszyscy uczniowie klas 0-6. Swoje pociechy dopingowali licznie zebrani rodzice. Na zakończenie zmagań uczestnicy udali się na poczęstunek przygotowany przez Restaurację Olimpia. Zwieńczeniem uroczystości była dekoracja zwycięzców.

 

Wyniki zawodów rozegranych na wyciągu narciarskim Klepki dostępne tutaj: >> wyniki <<.

Go to top