flaga z godlem rzeczypospolitej polskiej   flaga-unii-europejskiej   Multi Sport

 

Menu

      logo-szkoly-ok

HomeZawody sportoweZawody zjazdoweBiegi narciarskie 2013 II miejsce w powiecie

Biegi narciarskie 2013 II miejsce w powiecie

Kolejnymi sukcesami mogą się pochwalić nasi uczniowie:

 

  • Dnia 27.02.2013 r na Kubalonce odbyły sie zawody wojewodzkie w biegach narciarskich sztafetowe. Dziewczyny w składzie Kasia Cieślar ,Sylwia Cieślar i Julia Gomola zajęły wysokie 7 miejsce. Chłopcy w składzie Paweł Cieślar,Piotr Procner i Tomasz Szalbot również uplasowali się na 7 pozycji
  • Dnia 6.03.2013 r na Kubalonce odbyły sie zawody powiatowe w biegach narciarski. Wysokie 2 miejsce zajęły dziewczyny w składzie: Kasia Cieślar,Sylwia Cieślar, Julia Gomola i Kasia Szlachta.Chłopcy składzie: Paweł Cieślar,Piotr Procner ,Tomasz Szalbot oraz Jakub Cieślar również zajęli 2 miejsce


Serdecznie gratulujemy!

Go to top