flaga z godlem rzeczypospolitej polskiej   flaga-unii-europejskiej   Multi Sport

 

Menu

      logo-szkoly-ok

HomeZawody sportoweZawody zjazdoweSzkolne zawody w zjazdach

Szkolne zawody w zjazdach

W dniu 07.03.2019r. odbędą się szkolne zawody w zjazdach na wyciągu „Klepki”. Zbiórka o 8:00 w szkole lub z rodzicami na stoku o 8:45 (o czym należy poinformować wcześniej wychowawcę). O 8:45 nastąpi rozdanie numerów startowych na wyciągu. Uczniowie z numerami startowymi będą mogli bezpłatnie korzystać z wyciągu talerzykowego. Start o godz. 9:00, rozpoczynamy od najmłodszych dzieci. Wszyscy startujący mają tylko jeden przejazd slalomem (jeśli ktoś wypadnie z trasy, nie będzie miał możliwości powtórzenia zjazdu). Dzieci startujące w zawodach obowiązkowo mają mieć kaski. Uczniowie, którzy nie startują, kibicują zawodnikom, mają być także odpowiednio ubrani (należy pamiętać o mokrym śniegu). Prosimy także o wypełnienie rozdanym dzieciom zgód. 

Go to top